HAKKIMIZDA

  • Globax Technology
  • Globax Technology
  • Globax Technology
  • Globax Technology
  • Globax Technology

GLOBAX'a Hoşgeldiniz

Globax Bilişim Çözümleri, Internet' in iş yaşamında yeni bir kanal haline gelmesi ile kurumların ve organizasyonların e-iş modellerine geçişlerini, e-iş dünyasındaki sayısız fırsatların değerlendirilmesini sağlamak üzere Internet ortamında, kolay, hızlı ve güvenilir yöntemlerle iş ve ticaret yapmalarını sağlayacak çözümler üretmek amacıyla 2007 yılında kurulmuştur.

Genç, dinamik ve konusunda uzman bir ekip olan Globax ekibi, her türlü yeni teknolojiye yakın durarak estetik ve işlevselliği bir arada tutar. Her biri kendi alanında uzman elemanlarıyla tam bir takım çalışması ile projeleri zamanında ve tam istediğiniz ve hayal ettiğiniz şekilde teslim eder.

ENTEGRE ÇÖZÜMLER Globax, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu bilişim çözümlerini bütünsel algılar. Bu bakışla, uçtan uca, tek elden, eksiksiz ve entegre çözümler üretir.

DEĞER KATAN UYGULAMALAR Müşterileri geleceğe taşıyan en doğru uygulamaları sunarak, hizmet ve çözümleriyle işbirliği yaptığı kurumlara değer katar.

HEDEFİMİZ Kurumların, bilgi teknolojisi yolculuğunu kolaylaştıran, Elde edilen kazanımları artıran, Yenilikçi yaklaşımlarla yeni değerler üreten güvenilir bir iş ortağı olmak.

Birikim, deneyim... Bilişim çözümlerinde her türlü uzmanlığa sahip olan Globax, yalnızca teknolojiye değil iş süreçlerine de tam anlamıyla hâkim olmayı prensip edinmiştir. .

GLOBAX TEKNOLOJİ Yıldız Teknik Üniversitesi İkitelli Teknoparkda bulunmaktadır. Yıldız Teknik Üniversitesi İkitelli Teknopark ile işbirliği içindedir.


Yönetim Kurul Görüşleri

Firma Ürün Tanıtım Kataloğumuzu mutlaka inceleyin

Kataloğu indirmek için lütfen tıklayınız...

Teknoloji Çözüm Ortaklarımız

SOSYAL SORUMLULUK