İŞ UYGULAMALARI

İŞ UYGULAMALARI

İŞ UYGULAMALARI

ORACLE ERP ÇÖZÜMLERİ 

Kurumların stratejik hedeflerine ulaşabilmeleri için ihtiyaç duydukları en önemli unsur kaynak. İnsan kaynağı, finansal kaynaklar, veri kaynakları ve kurumsal varlıklar… Globax’ın, Oracle E-İş Yönetim Sistemi (Oracle E-Business Suite) üzerine inşa ettiği Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) çözümü, kurumunuzun mevcut kaynaklarını etkin bir şekilde kullanabilmenizi ve işinizden en yüksek verimi alabilmenizi hedefleyen bir çözümdür. Globax ERP çözümleri, doğru kaynağın doğru projelere ayrılması konusunda vereceğiniz kritik kararlarda en büyük yardımcınız olacak.


SAP ERP ÇÖZÜMLERİ 

Kurumunuzun mevcut kaynaklarını etkin bir şekilde kullanabilmenizi ve işinizden en yüksek verimi alabilmenizi hedefleyen SAP ERP, esnek ve gelişime açık yapısı ile bugüne kadar gerçekleştirdiğiniz en iyi BT yatırımlarından biri olmaya aday… Yetenekli raporlama özellikleriyle donatılan SAP ERP, vereceğiniz kritik kararlarda size destek olabilmek için teknolojinin tüm imkânlarını ayağınıza seriyor.


MICROSOFT DYNAMICS CRM 2013 

Microsoft Dynamics ürün ailesinin en önemli üyelerinden biri olan Microsoft Dynamics CRM 2013, çalışanların müşterileriyle iletişim kurabilme yeteneklerini artırmayı hedefliyor. Pazarlama, satış ve hizmet olmak üzere kurumların 3 ana sürecine büyük ölçüde katkıda bulunurken , entegrasyon yetenekleri ve altyapı seçenekleriyle her ölçekteki kurum için uygun çözümü sunuyor.


MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ

Kurumların sundukları ürün ve çözümlerin hedefine ulaşması, müşteriyle kurdukları ilişkinin başarısıyla doğrudan ilgili. Müşterisini yakından tanıyan kurumlar bu yüzden çok daha avantajlı. Globax’ın katkısı ise, ileri teknolojiyle tasarlanan CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) sayesinde kurumları hedeflerine ulaşmalarına bir adım daha yaklaştırmak.


MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ

Globax’ın çözüme dönüştürdüğü Oracle Hyperion ürün ailesi, yönetim süreçlerinin kalitesini stratejik olarak geliştirmeye, organizasyondaki birbirinden bağımsız iş birimlerinin ortak hareket etmesini sağlamaya ve böylelikle şirketin günümüzün ekonomik ortamında başarılı olabilecek koordinasyonu sağlamaya yardımcı olur. Globax, Kurumsal Performans Yönetimi alanında sektörün en tecrübeli danışmanlarıyla şirketinizin geleceğe güvenle yol almasına yardımcı olur.


DÖKÜMAN  VE ARŞİV YÖNETİMİ

Kurumun en değerli varlığı bilgi. Kurumsal bilgiyi üzerinde taşıyan belgeler hızla fiziksel ortamdan sayısal ortama geçiyor, bu yüzden dokümanları geleneksel yöntemlerle saklamak ve yönetmek giderek zorlaşıyor. Globax’ın kendi markasını taşıyan belge, arşiv ve süreç yönetim sistemi Docusoft, belgenin ‘değer’ anlamına geldiği tüm işletmeler için yasal mevzuatın gereklerini tam olarak yerine getiren, TSE tarafından belirlenen standartlara uygun bir çözümdür. Bu çözümle kurumlar, sayısal belgelerini, yasaların belirlediği şartlara uygun bir şekilde üretme, arşivleme ve belgeler üzerindeki veriye gerektiğinde hızlı bir şekilde erişme imkânına kavuşuyor.


İŞ ZEKASI ÇÖZÜMLERİ

Bu çözümle sorularınız cevapsız değil

En kârlı ürünümüz hangisi?

Müşterileriler hangi dönemlerde artıyor?

Çalışanlarımızın üretkenliği neye göre değişiyor?

Hangi operasyonlarımıza ağırlık vermeliyiz?

Tüm bu sorulara ve daha fazlasına en sağlık cevapları verebilmek için Globax’ın iş zekası çözümlerine güvenebilirsiniz.


E-İŞ ÇÖZÜMLERİ

Hedefimiz kurumların ve organizasyonların mevcut çalışma biçimlerini ve işlerini Internet'e taşımak, kısacası dijital kurumlar yaratmaktır.

Bu doğrultuda Poral Kurulumu, Akıllı Web Yazılımları projeleri ile kurumunuza değer katıyoruz. 

Mobil Çözümler E-Ticaret Çözümleri Dinamik Web Sitesi Çözümleri Portal Çözümleri 

İŞ UYGULAMALARI
Bilgi Almak İstiyorum

Bilgi İstek Formu

SOSYAL SORUMLULUK